B&K Solution

Co děláme

Webové služby nabízíme již přes 10 let. Za tuto dobu jsme spolupracovali na více jak 100 projektech. Zkušenosti, více než 50 spokojených klientů a naše reference mluví za nás. Jsme schopni pro vás vytvořit kvalitní web, novou firemní identitu, zajistit efektivní marketing, aby váš projekt byl úspěšný a mnoho dalšího.

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Kvalitní a přehledné www stránky jsou zárukou navrácení investice. Námi vytvořené webové stránky využívají nejnovější a nejmodernější technologie a postupy pro tvorbu www stránek.

WEBHOSTING A DOMÉNY

Poskytujeme webhosting který Vám za zvýhodněnou cenu rádi poskytneme. Poradíme a zaregistrujeme Vám doménu dle Vašeho přání.

TVORBA A PROPAGACE E-SHOPU

Vytvoříme pro vás vysoce kvalitní a funkční eShop, díky kterému zvýšíte prodej vašich produktů a současně ušetříte na nákladech s tím spojených. Naše společnost vám poskytne komplexní řešení

GRAFICKÉ NÁVRHY A TISK

Vytvoříme originální grafiku pro váš web či eShop, tiskoviny, bannery, velkoplošnou reklamu, zapamatovatelné logo či jednotný vizuální styl vaší společnosti.

MOBILNÍ WEBY A APLIKACE

Nabízíme komplexní portfolio služeb v oblasti vývoje mobilních aplikací. Navrhneme a zrealizujeme mobilní nebo responsivní weby.

INTERNETOVÝ MARKETING

Přinášíme vám široké spektrum internetových řešení reklamy jako je bannerová reklama, reklama skrz sociální sítě, PPC reklama, virální reklama, PR články či export na porovnávače cen.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Kontaktujte Nás také přes kontaktní formulář SPUSTIT

KONTAKT

+420 602 726 641
kristof(at)bksolutions(dot)cz
SPUSTIT

FACEBOOK

Najdete Nás také na Facebooku SPUSTIT